7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח

אם יש משהו שכולנו אוהבים זה חשבון אינסטגרם מנצח

אם גם אתם משווקים את העסק שלכם באינסטגרם, אתם בטח כבר יודעים כמה מסתכל זה יכול להיות לפעמים הניסיונות להגדיל את המעורבות בחשבון, או את כמות העוקבים שלכם לדוגמה. בדיוק בשביל זה החלטתי לפנק אתכם ב-7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח. חלק מהשיטות חלקכם אולי מכירים אבל כל הדגשים הבאים יסללו את הדרך עבור שיפור החשיפה והמעורבות של העסק שלכם ובנוסף תוכלו ללמוד על כל יסודות שיווק מנצח באינסטגרם.

רז חיים - שיווק דיגיטלי באינסטגרם
שיווק דיגיטלי באינסטגרם – איך לייצר חשבון אינסטגרם מנצח

A/B טסטיגנ להאשטגים

האשטג היא אולי אחת הדרכים המרכזיות של משתמשים שלא עוקבים אחריכם למצוא תוכן שאתם משתפים. כיום אינסטגרם נותנים לתייג 30 האשטאגים תחת פוסט אחד וההמלצה היא להשתמש בכמה שיותר מהם. מומלץ לחקור האשטגים מובילים שקשורים לעסק שלכם. ברגע שתחפשו האשטג אחד, אינסטגרם אוטומטית יציעו לכם מספר האשטגים נוספים שקשורים לחיפוש רלוונטי, אותם תוכלו לאמץ לפרסומים שלכם גם. בדקו על מספר פוסטים שונים, שילובים שונים של האשטגים ונתחו את התוצאות של כל מעורבות וחשיפה בהתאם. כך תוכלו למצוא את ההאשטגים הבולטים ביותר והמתאימים ביותר עבורכם.

תיהיו פעילים

אל תשכחו, כמו שאתם רוצים לקבל מעורבות גבוה בחשבון שלכם וחשיפה לכמה שיותר משתמשים, כך גם אחרים. אל תשכחו להיות פעילים ברשת, לעקוב ולהגיב לפעילות של משתמשים אחרים ובכך ליצור רושם של חשבון משתמש פעיל ואקטיבי, שגם מקבל את התמורה שלו חזרה.

רז חיים - שיווק דיגיטלי באינסטגרם
שיווק דיגיטלי באינסטגרם – איך לייצר עבור העסק שלכם חשבון אינסטגרם מנצח

הדרך הנכונה ליצרית חשבון אינטסגרם מנצח תלויה בך!

תיאור משלים לתמונה

אין ספק שהדבר הכי חשוב כמעט באינסטגרם זה הויז'ואל עצמו. אך לצד התמונה, חשוב לשמור על טקסט איכותי שילווה את התמונה ויתחבר אליו כאחד. ספרו את הסיפור שמסתתר מאחורי התמונה ושתפו עם הגולשים שלכם את אותו הכאב שאתם והם חווים בדרך שלהם.

הזמן הנכון לפרסום

אם עדיין לא עברתם לחשבון אינסטגרם עסקי, זה הזמן לעשות זאת. בכך תוכלו לקבל נתונים סטטיסטיים על הפוסטים שלכם (בדומה לפייסבוק) ולראות באיזה שעות ובאיזה ימים הפעילות בחשבון שלכם הכי גבוה. נסו לפרסם בימים שונים ובשעות שונות (תתפלאו מה פרסום רלוונטי בשישי בוקר יכול להניב לעומת אותו פרסום בשלישי בבוקר) ובחנו את התוצאות בהתאם

קריאה לפעולה

המניע שבסופו של דבר גורם לאנשים לפעול, הקריאה לפעולה. נסו להניע את הגולשים שלכם בעזרת שאלות, סיפורים אישיים שהם חווי, או אפילו בעזרת הפניה ללינק חיצוני שנמצא באודות שלכם. טיפ קטן: את הקריאה לפעולה נסו לשלב בתחילת הטקסט, שכן כמו בפייסבוק, אינסטגרם מחביאה חלק מהטקסט ברגע שהוא ארוך מדי (בצפייה בניוז פיד).

רז חיים - שיווק דיגיטלי באינסטגרם
שיווק דיגיטלי באינסטגרם – איך לייצר חשבון אינסטגרם מנצח שיעיף את העסק שלכם למעלה

שיתוף התוכן ברשתות חברתיות אחרות

דרך נוספת להעלאת המעורבות והחשיפה שלכם בחשבון האינסטגרם הוא שילוב של הפרסום בכמה אמצעי מדיה שונים. לדוגמה פוסט שעולה באינסטגרם יכול אוטומטית לעלות גם בדף הפייסבוק העסקי שלכם ובכך לייצר פרסום תואם במספר ערוצים שונים והגברת המודעות לעסק שלכם.

מודעות אינסטגרם

השיטה האחרונה שתשלים לכם את כל הפעילות היא למעשה מודעות ממומנות באינסטגרם. דרך מערכת הפרסום של פייסבוק (וגם דרך האפליקציה עצמה של אינסטגרם), תוכלו לקדם תכנים שנראה לכם מתאימים, עבור קהל יעד אותו תוכלו להגדיר (אל תשכחו שאינסטגרם שייכת לפייסבוק ומשם היכולות לשאוב מידע על משתמשים ולהצליב בהתאם). בין אפשרויות הקידום שלכם תוכלו להניע לפעולה דרך קמפיין "טראפיק" הכולל כפתור CALL TO ACTION, תוכלו לפרסם רק עבור  מעורבות וחשיפה ואפילו תוכלו לפרסם באזור ה"סטורי" של אינסטגרם. קבעו לעצמכם מטרות והגדירו בדיוק מה אתם מחפשים לקבל מהפרסום עצמו, שכן הפרסום באינסטגרם והפרסום בפייסבוק הם אמנם תחת אותה מערכת, אך המשתמשים באותן רשתות חברתיות פועלים בצורה אחרת ויש להתייחס לכך בהתאם. תשמרו על 7 שיטות ליצירת חשבון מנצח וההצלחה בדרך!

הפניה למקור

נו? רואים כבר את האור בקצה המנהרה? הגיע הזמן לייצר לעצמכם חשבון אינסטגרם מנצח שיעיף את העסק קדימה!

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.