נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

כמה משתמשים פעילים יש באינסטגרם? איזה חתך גילאים משתמש הכי הרבה באינסטגרם? יש לכם שאלות על נתוני השימוש באינסטגרם? הגעתם למקום הנכון! נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה 🙂 שיווק באינסטגרם הוא ערוץ פרסום חשוב ומרכזי שצריך לקחת בחשבון ברצינות ולא על הדרך להעלות תמונות ולצפות שהחשבון יפרח ואלפי עוקבים יתחילו לעקוב אחריכם. עבור זה הכנתי לכם את אינפוגרפיקה אינסטגרם 2020 כדי שתוכלו להכיר וללמוד קצת על המשתמשים  עצמם בפלטפורמה.

נתוני השימוש נלקחו בשיתוף פעולה מתוך האתר omnicoreagency המייצג סוכנות פרסום בינלאומית. הנתונים שפורסמו באתר נכונים בתאריך מעודכן לתחילת שנת 2020 וגם את חלקם יש לקחת בערבון מוגבל. אינסטגרם היא פלטפורמה שמשתנה בקצב מסחרר ולכן גם קצב השינויים של המשתמשים והשימושים השונים בהתאם. מספר נתונים נלקחו גם מהאתר statista על מנת להשוות בין הנתונים.

נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

מחפשים לקרוא עוד וללמוד על עולם השיווק ברשתות חברתיות? מוזמנים להכנס לבלוג שלי ולבחור את המאמר הבא שתרצו לקרוא. אני בטוח שתמצאו לא מעט כאלו שיעניינו אתכם ויחדשו לכם. רז חיים: שיווק ברשתות חברתיות – הבלוג

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.