השירותים שלי

מה תוכלו למצוא בין השירותים השונים שלי? 

SOCIAL MEDIA RAZ-04

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק לעסקים - ניהול סושיאל מלא של עמוד הפייסבוק העסקי כולל תהליך של בניית אסטרטגיה שיווקית ועבודה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. ניהול עמוד הפייסבוק כולל תהליכים ליצירת נוכחות דיגיטלית. ניהול תוכן, ניהול תקציבי פרסום וקמפיינים ממומנים בפייסבוק, עיצובים מותאמים לסושיאל, יצירת מודעות ונוכחות ברשת והכי חשוב: איך להפוך את כל ההשקעה שלכם להחזר משתלם שיקח את העסק שלכם צעד קדימה בעזרת לקוחות חדשים ותהליכי שימור לקוחות קיימים.

SOCIAL MEDIA RAZ-03

שיווק באינסטגרם

שיווק באינסטגרם לעסקים - הגיע הזמן לקחת את האינסטגרם שלכם לשלב הבא! קידום וניהול חשבון אינסטגרם עבור עסקים בפלטורמה האהובה לניהול תוכן ויז'ואלי. יצירת אסטרטגיה ספציפית לאינסטגרם הכוללת בתוכה תוכן איכותי (בדגש על סרטוני וידאו ותמונות) ומסרים מדויקים ומותאמים לקהלי היעד שלכם. פרסום סטוריז' באינסטגרם בתדירות קבועה, יצירת סרטוני רילס, התאמת הפיד לתצוגה וזי'ואלית איכותית ומעורבות שוטפת מול קהלי היעד של העסק. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא יחד עם הלקוח בהתאם לדרישות ולצרכי העסק.

SOCIAL MEDIA RAZ-02

שופיפיי - Shopify

בניית חנות בשופיפיי - שופיפיי היא אחת הפלטפורמות המובילות היום בעולם במסחר אלקטרוני (E-commerce). המערכת של שופיפיי בנויה להקמה וניהול של חנות אונליין עבור עסקים שרוצים למכור את המוצרים שלהם באינטרנט והיא פיתרון מעולה עבור בעלי עסקים שרוצים לפנות חנות אונליין חדשה. אלפי בעלי עסקים בישראלים משתמשים כיום בפלטפורמה של שופיפיי לניהול חנות אונליין ועושים זאת בהצלחה רבה לצד עבודה ממשק נוח וקל לתפעול. עכשיו הזמן שלכם הגיע 🙂

רז חיים - שיווק דיגיטלי

הדרכות פייסבוק אחד על אחד

בשבילי, כל עסק הוא עולם ומלואו ואני יודע כמה העסק חשוב בשבילכם. הדרכות אחד על אחד,לפרק זמן של שעתיים בו תוכלו ללמוד על עקרונות השיווק בפייסבוק ולשאול את כל השאלות שלא היה לכם את מי לשאול. הדרכה מתבצעת בכול הרמות, בהתאמה על פי שיחה ראשונית. 

תמיכה

ליווי וייעוץ בזירה הדיגיטלית

בין השירותים השונים שלי אני גם מעניק שירותים ייחודיים מעולמות שיווק דיגיטלי: קמפיין תקופתי בפייסבוק, ניוזלטר חד פעמי, שיפור הנראות הויז'ואלית בעמוד הפייסבוק, שיפור המעורבות והחשיפה באינסטגרם, בניית דף נחיתה, איסוף קהלי רימרקטינג לרשימות דאטה עתידיות, יצירת תכנים שיווקים לאתר/דף נחיתה/בלוג שלכם ועוד…

דוגמאות לפוסטים בפייסבוק

שירותי דיגיטל נוספים

ניהול קמפיינים בדיגיטל

בנייה וניהול של קמפיינים שיווקיים כולל הגדרת מטרות מרכזיות עבור הקמפיין ויצירת הקמפיין במערכת הפרסום של פייסבוק (גם עבור פייסבוק וגם עבור אינסטגרם). העבודה כוללת מיקוד קהלים, אסטרטגיית תוכן, חלוקת תקציבי שיווק וניהול מלא של הקמפיינים כולל ניתוח תוצאות והסקת מסקנות להמשך.

בניית דפי נחיתה

יצירת דפי נחיתה במערכת המתאימה עבור הלקוח. אפשרות לעבודה עם מערכת קיימת של הלקוח (רב מסר, viplus ,wix ועוד...). למתקדמים ניתן לבנות דף נחיתה במערכת וורדפרס בעלות גבוהה יותר. בין אם זה עבור גיוס לידים חשים או יצירת קשר בטלפון דרך הדף, דף נחיתה הוא כלי נהדר עבור עסקים לייצר נוכחות דיגיטלית ברשת ולהגדיל את החשיפה והלקוחות.

דיוור באמצעות ניוזלטר

דיוור לרשימת ניוזלטר קיימת על ידי מערכת mailchimp. קיימת אפשרות לבדוק שליחה של ניוזלטר במערכת קיימת של הלקוח. שימו לב כי חייב רשימת דאטה של לקוחות שנרשמו בעבר על מנת לדוור להם ניוזלטר. דיוור בניוזלטר הינו אחד הכלים החזקים שנמצאים בידיים של בעל העסק וניצול איכותי של הערוץ יכול להגדיל לכם את ההכנסות בעסק בצורה משמעותית!

דוגמאות לחנויות שופיפיי שבניתי

צור קשר

מחפשים לקדם את העסק שלכם אבל לא בטוחים איך?

השאירו פרטים כעת ואשמח לחזור אליכם בנוגע לקידום העסק שלכם  >>