השירותים שלי

מה תוכלו למצוא בין השירותים השונים שלי? 

SOCIAL MEDIA RAZ-04

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק לעסקים - ניהול מלא של עמוד הפייסבוק ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת לכל עסק. עבודה בשיתוף פעולה מלא כולל: ניהול קמפיינים שיווקיים ויצירת נוכחות דיגיטלית ברשת החברתית הגדולה בעולם!

SOCIAL MEDIA RAZ-03

שיווק באינסטגרם

שיווק באינסטגרם לעסקים - ניהול מלא של חשבון האינסטגרם ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת לאינסטגרם. עבודה בשיתוף פעולה מלא כולל: יצירת תוכן חדשני וחשיבה מחוץ לקופסא לניצול מלא של הפלטפורמה.

SOCIAL MEDIA RAZ-02

שופיפיי - Shopify

בניית חנות בשופיפיי - שופיפיי היא אחת הפלטפורמות המובילות היום בעולם במסחר אלקטרוני (E-commerce). המערכת של שופיפיי בנויה להקמה וניהול של חנות אונליין עבור עסקים שרוצים למכור את המוצרים שלהם באינטרנט.

דוגמאות לפוסטים בפייסבוק

ניהול קמפיינים בפייסבוק

בנייה ומעקב אחרי קמפיינים שיווקיים כולל הגדרת מטרות מרכזיות עבור הקמפיין, יצירת הקמפיין במערכת הפרסום של פייסבוק. העבודה כוללת מיקוד קהלים, תקציבי שיווק ועבודה עם פיקסל של פייסבוק (רימרקטינג).

דפי נחיתה

יצירת דפי נחיתה במערכת המתאימה עבור הלקוח. אפשרות לעבודה עם מערכת קיימת של הלקוח (רב מסר, viplus ,wix ועוד...). למתקדמים ניתן לבנות דף נחיתה במערכת וורדפרס בעלות גבוהה יותר.

דיוור באמצעות ניוזלטר

דיוור לרשימת ניוזלטר קיימת על ידי מערכת mailchimp. קיימת אפשרות לבדוק שליחה של ניוזלטר במערכת קיימת של הלקוח. שימו לב כי חייב רשימת דאטה של לקוחות שנרשמו בעבר על מנת לדוור להם ניוזלטר.

דוגמאות לחנויות שופיפיי שבניתי

רז חיים - שיווק דיגיטלי

הדרכות פייסבוק אחד על אחד

בשבילי, כל עסק הוא עולם ומלואו ואני יודע כמה העסק חשוב בשבילכם. הדרכות אחד על אחד,לפרק זמן של שעתיים בו תוכלו ללמוד על עקרונות השיווק בפייסבוק ולשאול את כל השאלות שלא היה לכם את מי לשאול. הדרכה מתבצעת בכול הרמות, בהתאמה על פי שיחה ראשונית. 

תמיכה

ליווי וייעוץ בזירה הדיגיטלית

בין השירותים השונים שלי אני גם מעניק שירותים ייחודיים מעולמות שיווק דיגיטלי: קמפיין תקופתי בפייסבוק, ניוזלטר חד פעמי, שיפור הנראות הויז'ואלית בעמוד הפייסבוק, שיפור המעורבות והחשיפה באינסטגרם, בניית דף נחיתה, איסוף קהלי רימרקטינג לרשימות דאטה עתידיות, יצירת תכנים שיווקים לאתר/דף נחיתה/בלוג שלכם ועוד…

צור קשר

מחפשים לקדם את העסק שלכם אבל לא בטוחים איך?

השאירו פרטים כעת ואשמח לחזור אליכם בנוגע לקידום העסק שלכם  >>