פרסום באאוטבריין & טאבולה: ראיון אחד על אחד עם אילן הבר

שיווק דיגיטלי איכותי נבנה על פי אסטרטגית פרסום מתכוננת בקפידה ופריסה נכונה של תקציב הפרסום בערוצי המדיה השונים. בזמן ש-2 הפלטפורמות המובילות כיום לפרסום בדיגיטל הן גוגל ופייסבוק, עולם הנייטיב אדס צובר תאוצה ובשנתיים האחרונות תופס נפח וחלק משמעותי מעוגת הפרסום באונליין.אם נסתכל רגע על מערכת הפרסום בפייסבוק, היא למעשה מייצגת את כל התחום שנוגע וקשור עם שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ומאופיינת בפרסום מסוג PUSH. בפרסום מסוג זה אתם בעצם "דוחפים" את המודעות שלכם לגולשים ברשתות החברתיות). פרסום באאוטבריין וטאבולה עובד בצורה שונה לחלוטין כאשר המשתמש הוא זה שיוצר את המגע עם הפרסום ולא להפך. זהו שינוי מהותי בתפיסה של הגולש ובחווית המשתמש כולה.

הראיון עצמו – אילן הבר

כדי לגעת בנקודות ובהבדלים השונים בערוצי הפרסום, החלטתי להזמין לראיון אחד על אחד את איתן הבר, מומחה פרסום באאוטבריין וטאבולה בעל רזומה וניסיון עשיר בתחום. 

קודם כל אני רוצה להודות לאילן שפינה מזמנו ושמח להשתתף בראיון אחד על אחד. במהלך הראיון אילן הבהיר גם לי מספר נקודות חשובות בנוגע לתהליכי פרסום באאוטבריין וטאבולה ונקודות משמעותיות שיש לקחת בחשבון במהלך ניהול הקמפיינים ב-2 הפלטפורמות. בנוסף לקריאת הראיון אני ממליץ לכולכם לעקוב אחרי התכנים של אאוטבריין בבלוג שלהם. תוכלו לקבל המון טיפים ונקודות מבט חדשות כיצד לנהל את הקמפיינים שלכם בצורה יעילה וטובה יותר. קריאה מהנה 🙂

להצטרפות לקהילת אאוטבריין ישראל בפייסבוק לחצו כאן

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.