פרסום באאוטבריין: היום יותר מתמיד!

עכשיו שאחד האתרים הגדולים בישראל וואלה! מצטרפים לנבחרת הפאבלישר'ס המובילים של אאוטבריין, אפשר לשפשף את המודעות ולהכין את הקמפיינים לקראת תעופה !! פלטפורמת הנייטיב אדס המובילה בישראל קופצת מדרגה, מוסיפה לרשימת האתרים שניתן לפרסם בהם גם את אתר וואלה, אחד האתרים הפופולאריים ובעלי הטראפיק הגבוה בישראל! השילוב החדש בין אאוטבריין ואתר וואלה הן בהחלט חדשות נפלאות למפרסמים ובעלי עסקים שכעת יוכלו לפעול גם בזירה זו.

אז למה בכלל לבחור בפלטפורמת של אאוטבריין בשביל לפרסם את העסק שלי ?!

רז חיים שיווק דיגיטלי - אאוטבריין, היום יותר מתמיד!

חלוקה חכמה

זה לא סוד שצריך לדת לחלק בצורה חכמה את עוגת הפרסום ואסור לנו לסמוך על פלטפורמה אחת שתניב לנו תוצאות בפרסום. סיפורי חסימות בפייסבוק, מאבקי כוח מול אפל שמשפיעים ישירות על המפרסמים ושנתיים שלמות בהן כל המערכת של פייסבוק השתגעה. גם מצד המשתמשים וגם מצד המפרסמים.

שדרוגים

המערכת של אאוטבריין משתדרגת ומשתפרת בכל הזמן תוך כדי שמירה על ססטוס קוו בלי לאבד כיוון. פיצ'רים חדשים שמתווספים בכל תקופה כמו: אפשרויות טרגוט חדשות, קהלים מבוססים דאטה, שימוש ב-Outbrain Video Discovery במטרה לעודד צפיה בהקלקה (לעומת צפייה אוטומטית בפייסבוק) ועוד פיצ'רים רבים ואחרים שמצטרפים כל הזמן למערכת!

כחול לבן

תעשייה שלמה של יוצרים ישראלים שהביאו את פלטפורמת הנייטיב אדס לקדמת הבמה הבינלאומית! וכל זה תוצרת כחול לבן. כיף לפרגן כיף להשתמש וכיף לקבל תמיכה שוטפת בשפה שלנו. עד שאפשר להשתמש במערכת פרסום ולקבל שירות איכותי בשפה העברית, למה לא לנצל את זה לטובת העסק שלכם? 🙂

להצטרפות לקהילת אאוטבריין ישראל בפייסבוק לחצו כאן

תוצאות גבירותי ורבותי, תוצאות

אאוטבריין מעבר להכל מספקת תוצאות בנישות מובילות בעולמות הפרסום הדיגיטלי. יש לכם חנות אונליין? אאוטבריין מתאימה לפרסום איקומרס בו המשתמש יוצר חיבור עם המודעה שלכם ולא להפך. מנסים לגייס לידים ופניות חדשות לעסק שלכם? אאוטבריין היא המקום בשבילכם: יצירת תוכן ופרסום מאמרים, בניית מסע לקוח חכם עם מספר נקודות בו הגולש נוגע ומכיר אתכם בדרך למסע האישי שלו מגולש אנונימי, ללקוח החדש שלכם 🥳

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.