שיווק בינלאומי – 5 בלוגים מובילים בשיווק הדיגיטלי

יש כמה בלוגים ברחבי העולם ששווה לכם לעקוב אחריהם כדי להשאר מעודכנים כל הזמן בנושא שיווק בפייסבוק, שיווק באינסטגרם ושיווק דיגיטלי בכלל. יש המון אתרים שמתחזקים בלוגים מלאים בתוכן עדכני שכדאי לעקוב אחריהם ובמאמר זה אציג בפניכם 5 שתפסו את תשומת ליבי ואולי גם אתם כבר עוקבים אחריהם.

AdEspresso

האתר הראשון שהוא גם למעשה בית תוכנה לפרסום בפייסבוק שנרכש בשנה האחרונה ע”י חברת Hootsuite ומציע לנו תוכן עשיר וחידושים עדכניים בכל מה שקשור לעולם השיווק בפייסבוק. באתר תוכלו למצוא גם המון דוגמאות לפרסומים בולטים שחברות בינלאומיות העלו בדף שלהם, על מנת ליצור השראה נוספת אצלכם.

Jon Loomer

ג’ון לומר, יזם אמריקאי ומשווק בפייסבוק. ג’ון מחזיק בלוג באתר שלו שמדבר בעיקר על יתרונות וחסרונות במערכת הפרסום של פייסבוק, מציע מספר וובינרים חודשיים בנושאים ספציפיים (ניתן להרשם לניוזלטר שלו לקבלת עדכונים שבועיים), כאשר לעיתים הוא גם מארח משווקים אחרים ובעלי תפקידים בתחום השיווק הדיגיטלי על מנת לנהל ביחד איתם דו שיח (קישור ישיר לפודקאסטים שלו לחצו כאן). מומלץ ביותר לכל אלו שעדיין לא מכירים להיכנס לאתר ולקרוא או לצפות במספר נושאים שתפסו את תשומת ליבכם.

Socialmouths

תוכן שיווקי, תנועה לאתר שלכם ושיווק באמצעות ניוזלטר, אלו רק חלק מהנושאים שתוכלו למצוא מידע עליהם בבלוג של “Socialmouths”. הבלוג מציע ניוזלטר שבועי בו תוכלו להתעדכן על הנושאים החמים ביותר בשיווק דיגיטלי.

Hootsuite

חברת “Hootsuite” מציע לכם אזור אקדמי שלם ללימודי שיווק אונליין. החל מערוץ בלוג עם תכנים עשירים במידע וטיפים לשיווק דיגיטלי. בנוסף תוכלו למצוא קורסים למתחילים ולמתקדמים, ערוץ עזרה ותמיכה וקבוצות לימוד משותפות.

Buffer Social

בלוג נוסף שמומלץ לכם לעקוב ולהתעדכן בחומרים חדשים שעולים מדי שבוע הוא הבלוג של חברת “Buffer”. בבלוג תוכלו למצוא מגוון תכנים וטיפים לשיווק בפייסבוק, שיווק באינסטגרם ודגשים שאולי יחדשו גם לכם את כיוון החשיבה.

*בונוס – Social Media Today

אחד הבלוגים שאני יותר עוקב אחריהם בשנה האחרונה. מעדכנים תכנים בתדירות גבוהה (כמה מאמרים חדשים בכל יום), עם כל העדכונים והחדשות בפייסבוק, אינסטגרם ועוד. חלק מהתכנים שלהם עולים גם בעמוד הפייסבוק ומומלץ לעקוב אחרי הפרסומים שלהם גם שם.

**בונוס 2 – Shopify

לאלו ממכם בעלי החנויות אונליין (אי-קומרס), אני מציע להיכנס לבלוג של פלטפורמת שופיפיי וללמוד ממנה על עקרונות השיווק ברשתות חברתיות שונות. בבלוג תוכלו למצוא מידע כיצד לייצר את המכירה הראשונה שלכם, כיצד להביא תנועה לחנות שלכם, כיצד ליצור עניין ורגש עם קהל היעד שלכם ועוד.

***בונוס 3 – Envision

בלוג נוסף מומלץ בתחום החנויות אונליין הוא “envision”. בבלוג תוכלו למצוא שיעורים אונליין, שידורי פודקאסטים בנושא שיווק דיגיטלי וקידום החנות שלכם. החל מתהליכי SEO נכונים, לבניית דף מוצר אטראקטיבי ואפליקציות יעילות שתוכלו לחבר לחנות שלכם כדי לשפר את המכירות.

יש לכם בלוג אחד שלדעתכם פספסתי והיה חייב להיכנס ברשימה?
ספרו לנו שגם אנחנו נדע 🙂

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.