בניית חנות שופיפיי

מחפשים לבנות חנות אונליין? הגעתם למקום הנכון – בניית חנות שופיפיי !
הכירו את Shopify – פלטפורמת E-COMMERCE המובילה בעולם.

בניית חנות שופיפיי אונליין Shopify

ישראלים קונים וקונים הרבה. למעשה, כבר בשנת 2017, הוציאו ישראלים 14 מילארד שקל על קניות אונליין! יותר ויותר אנשים בעולם מצטרפים לקניות באינטרנט וטווחי הגילאים של אנשים שסומכים על האפשרות להזמין מוצר אונליין מתרחבת מיום ליום. בסקר שנערך בשנת 2016 דיווחה EBAY כי 95% מהישראלים רכשו לפחות פעם אחת מוצר כלשהו באתר. בניית חנות שופיפיי היא כמעט דבר טבעי מכיוון שהמערכת נבנתה אך ורק לעולם האיקומרס ולבעלי חנויות אונליין. לא מספיק כל זה, מגפת הקורונה שפשטה על העולם כולו גרמה להאצה משמעותית בכל עולם האיקומרס וגרמה לעלייה באחוזים גדולים לכמות האנשים שרכושים אונליין. החל מהמוצרים הכי פשוטים שאנחנו קונים בסופר ועד למוצרי יוקרה מפוארים ובעלי ערך.

הצטרפו לאלפי ישראלים ותתחילו להרוויח כסף עם חנות אונליין רווחית!

בניית חנות שופיפיי

הקמת חנות אונליין בעיצוב שמייצג את העסק שלכם עם כל המוצרים ואפשרות לרכישה באמצעות אמצעי תשלום שונים. בתוך כמה ימים ספורים ויש לכם חנות עומדת ומוכנה לשיווק ומכירות חדשות שיכניסו רווחים ממקור הכנסה נוסף לעסק שלכם.

תמיכה

ניהול חנות שופיפיי

כדי שתוכלו לשלוט על ניהול החנות עליכם להכיר וללמוד את המערכת עליה בנויה חנות בשופיפיי. במהלך בניית החנות ביחד איתי תלמדו לעבוד על החנות בצורה מקצועית ולנהל את כל המידע במערכת הניהול. ניהול לקוחות, מוצרים חדשים, מעקב אחר הזמנות ומשלוחים, עדכון מלאי ועוד… 

דוגמאות לחנויות שופיפיי שבניתי

שלב 1 - אפיון החנות

אפיון חנות שופיפיי - עוד לפני בניית החנות אנחנו עורכים פגישת הכרות/ייעוץ בה נאפיין ביחד את מרכיבי החנות אונליין ונבצע מחקר שוק מקדים לבניית החנות שהכי מתאימה עבורכם.

שלב 2 - בניית החנות

בניית חנות שופיפיי - בשלב השני אנחנו מתחילים בבניית החנות. שלב זה כולל עבודה על כל עיצוב החנות, סידור המוצרים על פי מאפיינים שנקבעו באפיון, הכנת כל החומרים (תמונות מוצרים ואווירה) וסידור החנות בצורה מקצועית.

שלב 3 - ניהול החנות

ניהול חנות שופיפיי - לאחר הקמת החנות העבודה לא נגמרת ואנחנו עדיין צריכים לנהל את החנות כמו שצריכים לנהל חנות מקומית. מניהול מלאי, למבצעים חדשים בחנות ועד לקשר שוטף עם הלקוחות שלכם.

צור קשר

בניית חנות שופיפיי – מעוניינים לקבל מידע נוסף?

השאירו פרטים כעת ואשמח לחזור אליכם בנוגע לקידום העסק שלכם!