בניית חנות בשופיפיי

מחפשים לבנות חנות אונליין? הגעתם למקום הנכון!
הכירו את Shopify – פלטפורמת E-COMMERCE המובילה בעולם

בניית חנות אונליין

ישראלים קונים וקונים הרבה. למעשה, רק השנה הוציאו ישראלים 14 מילארד שקל על קניות אונליין! יותר ויותר אנשים בעולם מצטרפים לקניות באינטרנט וטווחי הגילאים של אנשים שסומכים על האפשרות להזמין מוצר אונליין מתרחבת מיום ליום. בסקר שנערך בשנת 2016 דיווחה EBAY כי 95% מהישראלים רכשו לפחות פעם אחת מוצר כלשהו באתר. 

הצטרפו לאלפי ישראלים אחרים ותתחילו להרוויח כסף עם חנות משלכם!

בניית חנות בשופיפיי

הקמת חנות אונליין בעיצוב שמייצג את העסק שלכם עם כל המוצרים ואפשרות לרכישה באמצעות אמצעי תשלום שונים. בתוך כמה ימים ספורים ויש לכם חנות עומדת ומוכנה לשיווק ומכירות חדשות שיכניסו רווחים ממקור הכנסה נוסף לעסק שלכם.

תמיכה

ניהול חנות אונליין

כדי שתוכלו לשלוט על ניהול החנות עליכם להכיר וללמוד את המערכת עליה בנויה חנות בשופיפיי. במהלך בניית החנות ביחד איתי תלמדו לעבוד על החנות בצורה מקצועית ולנהל את כל המידע במערכת הניהול. ניהול לקוחות, מוצרים חדשים, מעקב אחר הזמנות ומשלוחים, עדכון מלאי ועוד… 

דוגמאות לחנויות שופיפיי שבניתי

שלב 1 - אפיון החנות

עוד לפני בניית החנות אנחנו עורכים פגישת הכרות/ייעוץ בה נאפיין ביחד את מרכיבי החנות אונליין ונבצע מחקר שוק מקדים לבניית החנות שהכי מתאימה עבורכם.

שלב 2 - בניית החנות

בשלב השני אנחנו מתחילים בבניית החנות. שלב זה כולל עבודה על כל עיצוב החנות, סידור המוצרים על פי מאפיינים שנקבעו באפיון, הכנת כל החומרים (תמונות מוצרים ואווירה) וסידור החנות בצורה מקצועית.

שלב 3 - ניהול החנות

לאחר הקמת החנות העבודה לא נגמרת ואנחנו עדיין צריכים לנהל את החנות כמו שצריכים לנהל חנות מקומית. מניהול מלאי, למבצעים חדשים בחנות ועד לקשר שוטף עם הלקוחות שמבצעים רכישות דרך החנות אונליין.

צור קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

השאירו פרטים כעת ואשמח לחזור אליכם בנוגע לקידום העסק שלכם >>