שופיפיי מתחדשת במראה חדש

אפשר להגיד מזל טוב! בשעה טובה שופיפיי התחדשו במראה חדש למערכת ניהול החנויות שלה. במסגרת החידושים תוכלו למצוא תת תפריטים שנפתחים מראש ומאפשרים ניווט מהיר בין כל מסך. את מסך ההגדרות שופיפיי חידשו לחלוטין ואיפשרו תצוגה חדשה ונוחה עבור כל סעיף שתרצו לטפל בו. החל מהגדרות המשלוחים בחנות שלכם, לגביית מיסים, ניהול התראות ועוד…

שופיפיי היא הפלטפורמה המובילה כיום בעולם בתחום האי-קומרס כאשר אלפי בעלי חנויות חדשים מצטרפים אליה בכל יום. בניית חנות אונליין בשופיפיי מתבצעת במהירות, עם עיצוב חדשני כולל ממשק משתמש ומערכת ניהול נוחה וקלה לשימוש. הקמת החנות יכולה להסתיים בעלות זולה ביחס לפלטפורמות אחרות וכל מה שנשאר לנו זה רק להתחיל פרסם את החנות שלנו ולייצר מכירות אונליין.

התאמה אישית של תבנית

מסך ההתאמה האישית של תבנית נשאר כמעט אותו דבר כמו שאתם מכירים מבעבר, כמובן שכל תבנית בהתאם לשדרוגים שהיא יכולה לבצע בחנות שלה. אפשרויות הניווט ושינוי המיקומים של כל "אזור" עדיין נשאר קל ונוח ומאפשר שינויים בחנות ללא צורך וידע בתכנות.

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.