ראיון אחד על אחד עם איתמר גולדפלד – שיווק באאוטבריין

שיווק באאוטבריין – אם עדיין לא שמעתם על אאוטבריין בעבר, או אם שמעתם אבל החלטתם שזה פחות מתאים עבורכם, כדאי שתמשיכו לקרוא. אאוטבריין היא אחת מהפלטפורמות המובילות כיום בעולם בתוך עולם הפרסום של שיווק דיגיטלי. אז מה זה בעצם אאוטבריין ואיך זה יכול לעזור לעסק שלכם? אאוטבריין היא מערכת לניהול ושיווק באמצעות תוכן (Content Marketing) המציעה למפרסמים אפשרות לשווק את העסק שלהם באמצעות תוכן, בצורה ממוקדת ואפקטיבית באתרי תוכן הגדולים בעולם. באמצעות שיתוף פעולה עם אתרי תוכן (פאבלישרים), אאוטבריין פתחה לנו המפרסמים ערוץ מדיה חדשני, שמאפשר לנו להגיע לגולשים בנקודה משעותית בשעה שהם צורכים תוכן. כך למעשה אנחנו יכולים לתפוס את הקהל שלנו ברגע שהוא בחר, הרגע שהכי מתאים לו לקרוא את התוכן שלכם.

הראיון עם איתמר

כדי לתת לכם קצת יותר מידע וגישה לתהליכי שיווק באאוטבריין, נפגשתי עם איתמר גולדפלד מנהל את הפיתוח העסקי של מפרסמים באאוטבריין ישראל לראיון אחד על אחד. במהלך הראיון שאלתי את איתמר מספר שאלות כדי לתת לכם קצת יותר רקע על אאוטבריין ועל הפעילות שלה בזירה הדיגיטלית.

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.