חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין

חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין. עדכון שיצא השבוע בבלוג של חברת "Outbarin" מודיע על השקתו של פיצ'ר חדש במערכת הפרסום שלה. בפיצ'ר החדש, אאוטבריין פותחים בפני המפרסמים אופציה חדשה, לטרגוט קהלי יעד על פי תחומי עניין (Interest Targeting) לכל המשתמשים. בנוסף לפיצ'רים אחרים שאאוטבריין השיקו לאחרונה כדוגמת טרגוט על פי קהלים דומים (Lookalike Audiences), טרגוט על פי תחומי עניין היא דרך חדשה נוספת להגיע אל קהל היעד שלנו בצורה ממוקדת יותר ואפקטיבית יותר. פילוח הקמפיינים על פי תחומי עניין יכול לשפר את אחוזי ההקלקה במודעות שלכם על ידי הגעה לקהל הכי רלוונטי אליכם.

חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין

בדומה לדרך שבה עובדת מערכת הפרסום של פייסבוק, שם קיימת אפשרות לטרגט קהלי יעד על פי תחומי עניין כבר מספר שנים, כעת גם באאוטבריין תוכלו לטרגט קהל יעד בעל תחומי עניין ספציפיים, המבוססים על הרגלי הצריכה שלו ב-30 יום האחרונים.

תחומי העניין הזמינים כרגע במערכת הם:
Autos, Business & Finance, Electronics, Entertainment, Health, Home & Lifestyle, News, Recreation, Retail, Sports, Tech & internet, Travel. עדכון חשוב מ-Outbrain: *שימו לב שניתן לטרגט ברמת תת-קטגוריות, אנו לא ממליצים לרדת לרזולוציות כאלה על מנת לשמור על סקייל אפקטיבי. אאוטבריין ממשיכה לשדרג את מערכת הפרסום שלה מתקופה לתקופה והופכת אותה ליעילה יותר ואפקטיבים יותר.

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.