חדש – טרגוט על פי תחומי עניין באאוטבריין

עדכון חדש שיצא השבוע בבלוג של חברת “Outbarin” מודיע על השקתו של פיצ’ר חדש במערכת הפרסום שלה. בפיצ’ר החדש, אאוטבריין פותחים בפני המפרסמים אופציה חדשה, לטרגוט קהלי יעד על פי תחומי עניין (Interest Targeting) לכל המשתמשים. בנוסף לפיצ’רים אחרים שאאוטבריין השיקו לאחרונה כדוגמת טרגוט על פי קהלים דומים (Lookalike Audiences), טרגוט על פי תחומי עניין היא דרך חדשה נוספת להגיע אל קהל היעד שלנו בצורה ממוקדת יותר ואפקטיבית יותר. פילוח הקמפיינים על פי תחומי עניין יכול לשפר את אחוזי ההקלקה במודעות שלכם על ידי הגעה לקהל הכי רלוונטי אליכם.

תחומי עניין (Interest Targeting)

בדומה לדרך שבה עובדת מערכת הפרסום של פייסבוק, שם קיימת אפשרות לטרגט קהלי יעד על פי תחומי עניין כבר מספר שנים, כעת גם באאוטבריין תוכלו לטרגט קהל יעד בעל תחומי עניין ספציפיים, המבוססים על הרגלי הצריכה שלו ב-30 יום האחרונים. 

תחומי העניין הזמינים כרגע במערכת הם:
Autos, Business & Finance, Electronics, Entertainment, Health, Home & Lifestyle, News, Recreation, Retail, Sports, Tech & internet, Travel. עדכון חשוב מ-Outbrain: *שימו לב שניתן לטרגט ברמת תת-קטגוריות, אנו לא ממליצים לרדת לרזולוציות כאלה על מנת לשמור על סקייל אפקטיבי. אאוטבריין ממשיכה לשדרג את מערכת הפרסום שלה מתקופה לתקופה והופכת אותה ליעילה יותר ואפקטיבים יותר.

פוסטים אחרונים
קרב הענקיות: Shopify VS WordPress

קרב הענקיות: Shopify VS WordPress

ברכות! החלטתם לקחת צעד אחד קדימה ולפתוח חנות אונליין עבור העסק שלכם. זהו צעד גדול וחשוב שצריך לעבור תהליכי הכנה

קרא עוד ←
נובמבר הגדול: ימי הקניות הגדולים והמסקנה – אסטרטגיה מעל הכל!

נובמבר הגדול: ימי הקניות הגדולים והמסקנה – אסטרטגיה מעל הכל!

נובמבר הגדול וימי הקניות הגדולים מאחורינו וכולם מתחילים לסכם כמה מוצלחים היו הקמפיינים שלהם. או במילים אחרות כמה מכירות וכמה

קרא עוד ←
חנות אונליין שופיפיי: 5 אפליקציות מומלצות לשנת 2019

חנות אונליין שופיפיי: 5 אפליקציות מומלצות לשנת 2019

אתם מנהלים חנות אונליין שופיפיי? מעולה ! הגעתם למקום הנכון כי במאמר הקרוב אני הולך לרכז לכם את 5 האפליקציות

קרא עוד ←
הפסיכולוגיה של הצבעים

הפסיכולוגיה של הצבעים

כולנו אוהבים צבעים (טוב אולי לא כולנו אבל 99.9% כן). זה מתחיל עוד משלב הילדות בגן שכל אחד מאיתנו רוצה

קרא עוד ←

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.