חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין

חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין. עדכון שיצא השבוע בבלוג של חברת “Outbarin” מודיע על השקתו של פיצ’ר חדש במערכת הפרסום שלה. בפיצ’ר החדש, אאוטבריין פותחים בפני המפרסמים אופציה חדשה, לטרגוט קהלי יעד על פי תחומי עניין (Interest Targeting) לכל המשתמשים. בנוסף לפיצ’רים אחרים שאאוטבריין השיקו לאחרונה כדוגמת טרגוט על פי קהלים דומים (Lookalike Audiences), טרגוט על פי תחומי עניין היא דרך חדשה נוספת להגיע אל קהל היעד שלנו בצורה ממוקדת יותר ואפקטיבית יותר. פילוח הקמפיינים על פי תחומי עניין יכול לשפר את אחוזי ההקלקה במודעות שלכם על ידי הגעה לקהל הכי רלוונטי אליכם.

חדש באאוטבריין – טרגוט על פי תחומי עניין

בדומה לדרך שבה עובדת מערכת הפרסום של פייסבוק, שם קיימת אפשרות לטרגט קהלי יעד על פי תחומי עניין כבר מספר שנים, כעת גם באאוטבריין תוכלו לטרגט קהל יעד בעל תחומי עניין ספציפיים, המבוססים על הרגלי הצריכה שלו ב-30 יום האחרונים.

תחומי העניין הזמינים כרגע במערכת הם:
Autos, Business & Finance, Electronics, Entertainment, Health, Home & Lifestyle, News, Recreation, Retail, Sports, Tech & internet, Travel. עדכון חשוב מ-Outbrain: *שימו לב שניתן לטרגט ברמת תת-קטגוריות, אנו לא ממליצים לרדת לרזולוציות כאלה על מנת לשמור על סקייל אפקטיבי. אאוטבריין ממשיכה לשדרג את מערכת הפרסום שלה מתקופה לתקופה והופכת אותה ליעילה יותר ואפקטיבים יותר.

פוסטים אחרונים
שיווק דיגיטלי – קהילות פייסבוק 2020

שיווק דיגיטלי – קהילות פייסבוק 2020

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים תשובה לשאלה בנושא שקשור לשיווק דיגיטלי? אני מניח שלא מעט. ואני גם די בטוח

קרא עוד ←
נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

כמה משתמשים פעילים יש באינסטגרם? איזה חתך גילאים משתמש הכי הרבה באינסטגרם? יש לכם שאלות על נתוני השימוש באינסטגרם? הגעתם

קרא עוד ←
7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח

7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח

אם יש משהו שכולנו אוהבים זה חשבון אינסטגרם מנצח אם גם אתם משווקים את העסק שלכם באינסטגרם, אתם בטח כבר

קרא עוד ←
קרב הענקיות: שופיפיי או וורדפרס

קרב הענקיות: שופיפיי או וורדפרס

ברכות! החלטתם לקחת צעד אחד קדימה ולפתוח חנות אונליין עבור העסק שלכם. זהו צעד גדול וחשוב שצריך לעבור תהליכי הכנה

קרא עוד ←

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.