עדכון מפייסבוק: יותר חדשות מקומיות בניוזפיד

חדשות מקומיות עוזרות לאנשים להתעדכן בכל מה שחדש באזור שלהם ולהתחבר אל הקהילה הקרובה לביתם. בשנה האחרונה מריצים במערכת פייסבוק ניסוי ברחבי ארה”ב בו מציגים לאנשים יותר חדשות מקומיות בניוזפיד שלהם. כעת לאחר שהניסוי הוגדר כהצלחה וגולשים הראו מעורבות גבוהה יותר ועניין בחדשות מקומיות שהוצגו בניוזפיד האישי שלהם, החליטו בפייסבוק להרחיב את הפעילות בחרבי כל העולם.

מה המשמעות למפרסמים מקומיים?

בעזרת עדכון זה, פייסבוק עוזרת לבעלי אתרים מקומיים בקרבת מקום להגיע לקהלים בערים אלו. הדגש שפייסבוק רוצים להשיג כולל חדשות ממקורות אמינים, אינפורמטיביים ורלוונטיים לקהילות המקומיות. עסקים מקומיים שירצו לפרסם את עצמם לקהלי יעד מתאימים מתוך הסביבה שלהם יקבלו כעת הרבה יותר מקום ו”זמן מסך” בניוזפיד של פייסבוק. פרסום מקומי בפייסבוק הוא בעל השפעה גדולה והאפשרות להשפיע יותר על קהל מקומי מקבלת חיזוק יותר מתמיד.

בעקבות “פרשיית פייסבוק” שהתפוצצה לאחרונה ונחשפה ההשפעה של פייסבוק אפליקציות צד שלישי (“קיימברידג’ אנליטיקה”) על הפרטיות שלנו, נקלעה פייסבוק לאזור מסוכן בה גולשים רבים ומובילי דעה קוראים למחוק את הפרופיל שלהם. בכתבה שהתפרסמה לאחרונה במגזין wired על מארק צוקרברג ופייסבוק, הדגישו את עומק המשבר שאליו נקלעה פייסבוק וכיצד מתכנן צוקי להחזיר את אמון הגולשים לרשת החברתית האהובה שלו.

יש לכם שאלה?

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואשמח לחזור אליכם

פוסטים אחרונים
שיווק דיגיטלי – קהילות פייסבוק 2020

שיווק דיגיטלי – קהילות פייסבוק 2020

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים תשובה לשאלה בנושא שקשור לשיווק דיגיטלי? אני מניח שלא מעט. ואני גם די בטוח

קרא עוד ←
נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

נתוני שימוש אינסטגרם 2020 – אינפוגרפיקה

כמה משתמשים פעילים יש באינסטגרם? איזה חתך גילאים משתמש הכי הרבה באינסטגרם? יש לכם שאלות על נתוני השימוש באינסטגרם? הגעתם

קרא עוד ←
7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח

7 שיטות ליצירת חשבון אינסטגרם מנצח

אם יש משהו שכולנו אוהבים זה חשבון אינסטגרם מנצח אם גם אתם משווקים את העסק שלכם באינסטגרם, אתם בטח כבר

קרא עוד ←
קרב הענקיות: שופיפיי או וורדפרס

קרב הענקיות: שופיפיי או וורדפרס

ברכות! החלטתם לקחת צעד אחד קדימה ולפתוח חנות אונליין עבור העסק שלכם. זהו צעד גדול וחשוב שצריך לעבור תהליכי הכנה

קרא עוד ←

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.