חדש באינסטגרם IGTV: הטלוויזיה מגיעה לאינסטגרם

אפליקציית אינסטגרם השיקה השבוע פיצ'ר חדש בשם IGTV שמאפשר העלאה וצפייה בסרטוני וידאו של עד 60 דקות. אינסטגרם, שרק בחודש האחרון הודיעה על ציון הדרך הענק שהגיעה אליו וחצתה את רף מיליארד משתמשים פעילים בכל חודש חושפת עכשיו את הכלי החדש שלה במאבק של פייסבוק נגד יוטיוב. אם עד כה היה ניתן לפרסם סרטוני וידאו קצרים (באורך של עד דקה), כעת ניתן לפתוח ערוץ IGTV בתוך האפליקציה של אינסטגרם (או להוריד את האפליקציה היעודית לכך) ולשדר מתוך הערוץ סרטוני וידאו ארוכים באורך של עד 60 דקות. המאפיין המרכזי והחשוב של אינסטגרם בהשקת הפיצ'ר החדש הוא צורת התצוגה האנכית של סרטוני וידאו, לעומת המתחרה שלה יוטיוב, שם הצפייה בסרטוני וידאו לרוב מתבצעת בצורה אופקית. הצפייה בסרטוני וידאו בצורה אנכית מעניקה חווית משתמש מתאימה יותר עבור צרכני תוכן בסמארטפונים. זהו שינוי מהותי והוכחה נוספת כמה חשובה ההתאמה של תכנים לחווית המשתמש של הגולש.

רבים מאיתנו רגילים לצפות בסרטוני וידאו בצורה אופקית כי כך הורגלנו ממסכי הטלוויזיה והמחשבים בהם צפינו עד שהגיעו הטלפונים החכמים. אך כעת בעידן הדיגיטלי החדש צפייה ממסכי סמארטפון חשובה לכל אחד מאיתנו לא פחות מצפייה בסדרה בטלוויזיה ובכך כל גולש רוצה לקבל את החוויה המקסימלית. 

הפיצ'ר החדש של אינסטגרם IGTV רק יצא לאוויר וכבר ניתן לראות שימוש ראשון בו של חשבונות אינסטגרם רבים שכבר מנצלים את הכוח והפוטנציאל שטמון בשינוי. לדוגמה תוכניות בישולים שהיו מוגבלות עד כה בהעלאת סרטוני וידאו קצרים לחשבון האינסטגרם שלהם או לסטורי, יכולים כעת לפתוח ערוץ IGTV ולהעלות אליו סרטוני וידאו של עד 60 דקות כוללים מתכונים ובישולים מעולם אחר. מדריכי כושר ותזונה יכולים כעת להעלות ולשתף סרטוני וידאו ארוכים יותר עם ערך אמיתי ותוכן שבאמת יתרום לעוקבים שלהם ויתן להם סיבה נוספת לסמוך עליהם.

איך פותחים IGTV באינסטגרם?

כדי לפתוח ערוץ IGTV שלכם, לחצו על האייקון החדש שנוצר לכם בחשבון האינסטגרם (בפס העליון למעלה אייקון צבעוני של טלוויזיה). ברגע שתיכנסו פנימה, חפשו את האייקון של גלגל השיניים של ההגדרות. ברגע שתלחצו עליו תגיעו למסך הבא שם תוכלו ליצור ערוץ IGTV פרטי שלכם ולהעלאות אליו תכנים וסרטוני וידאו שאתם יוצרים. על מנת להגדיל את החשיפה לסרטונים עצמם, ברגע שתעלו סרטון חדש, כל העוקבים שלכם בחשבון יקבלו על כך התראה והזמנה לצפייה בסרטון שלכם.

אחרי שתפתחו ערוץ IGTV משלכם, תוכלו לשדר ממנו בחופשיות ולהעניק לגולשים שלכם חווית צפייה אולטימטיבית בתכנים שאתם מייצרים. יחס רוחב-גובה וגודל סרטונים סרטונים צריכים להיות אנכיים (לא אופקיים) עם יחס מינימלי של 4:5 ויחס מרבי של 9:16. גודל הקובץ המרבי של סרטונים בני 10 דקות ומטה הוא 650MB. גודל הקובץ המרבי של סרטונים בני 60 דקות ומטה הוא 5.4GB. למידע נוסף תוכלו להיכנס לאינסטגרם ולקרוא את הדרישות המלאות להעלאת סרטונים ל-IGTV.

פוסטים אחרונים
כמה באמת שווה לקוח חדש בחנות אונליין? LTV

כמה באמת שווה לקוח חדש בחנות אונליין? LTV

אמ;לק - LTV lifetime value - אחד הפרמטרים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אם אתם מנהלים חנות אונליין בתחום האיקומרס.

קרא עוד ←
שיווק איקומרס באמצעות תוכן בשנת 2023

שיווק איקומרס באמצעות תוכן בשנת 2023

אמ;לק - אתם חייבים להתחיל לפרסם את החנות אונליין שלכם באמצעות תוכן!! בין אם תוכן שאתם מייצרים ובין אם זה

קרא עוד ←
מה עוזר לגולשים להעריך אם אתר לגיטימי לרכישה? Users Say By Google

מה עוזר לגולשים להעריך אם אתר לגיטימי לרכישה? Users Say By Google

לקנות באתר או לא לקנות? זאת השאלה הגדולה. אז מה עוזר לגולשים להחליט ולהעריך האם אתר מסוים לגיטימי ובטוח לרכישה?

קרא עוד ←
מה יגרום לגולשים לרכוש באתר שהם לא מכירים? Users Say By Google

מה יגרום לגולשים לרכוש באתר שהם לא מכירים? Users Say By Google

גוגל עשו לנו את החיים הקלים יותר עם סקר חדש בו הם שואלים משתמשים מה מונע מהם לקנות מאתרים שלא

קרא עוד ←

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.