בקרוב: תיוג מוצרים באינסטגרם יגיע אליכם

תיוג מוצר עם מחיר על תמונה מוכר לנו בעיקר מהפייסבוק ובחלק בלעדי מהמשתמשים המובילים באינסטגרם. בקרוב אינסטגרם הולכת להרחיב את השימוש בפיצ'ר תיוג מחיר של פריט על התמונה לחשבונות ומשתמשים ברחבי כל העולם. למי שלא מכיר או נפגש בעבר עם הפיצ'ר, זוהי למעשה אפשרות לתייג מחיר של מוצר מסוים שמופיע בתמונה, ישירות על התמונה (כמו שמתייגים מישהו שמופיע בתמונה). כגולש עובר עם העכבר על הפריט (מהמחשב) או לוחץ עם האצבע על אותה נקודה שמופיעה לו על התמונה (ממובייל) יופיע לו המחיר של אותה פריט. לדוגמה תמונה של דוגמנית שלובשת חולצה וג'ינס תוכל להיות מתוייגת במחיר לחולצה ומחיר לג'ינס, כל אחד בנפרד.

תיוג מוצרים באינסטגרם

תיוגי מחיר עם לינק

עולם שיווק באינסטגרם מתפתח בצעדים גדולים.האפשרות שתפתח לקהל הרחב, היא שינוי משמעותי שמפרסמים רבים בתחום האינסטגרם, במיוחד התחום הקניות אונליין חיכו לו במיוחד. בקרוב תוכלו להעלות תמונות של המוצרים שלכם ולתייג ישירות את המחיר על ידי כפתור לחיץ לרכישה ישירות בחנות שלכם. כיום אין אפשרות להוסיף לינק לחיץ בתוך הטקסט עצמו בפרסום תמונה באינסטגרם, אבל כעת עם השדרוג תוכלו לתייג את מחיר המוצר ולהוסיף את הלינק הלחיץ שיפנה את הגולשים המעוניינים ישירות אל דף המוצר בחנות.

במהלך מקביל, שופיפיי תאפשר לאותם בעלי חנויות שנבחרו, אפשרות לתיוג המוצרים ותחילת הרכישה של המוצר כבר בתוך אינסטגרם. המהלך נועד לקדם את תקופת החגים שקרבה (קריסמס) וימי הקניות הגדולים של שנת 17/18 Black Friday ו Syber Monday.

מחפשים לקדם את העסק שלכם באינסטגרם?

מוזמנים להשאיר פרטים כעת ואשמח לחזור אליכם 

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.