חדש בפייסבוק: ספריית מוזיקה לשימוש בסרטוני וידאו

מפרסמים באמצעות סרטוני וידאו בפייסבוק? החיים שלכם הולכים להיות הרבה יותר קלים עם סרטוני וידאו מגניבים כולל מוזיקה לשימוש מסחרי ללא הפרת זכויות יוצרים. פייסבוק מציגה בעדכון חדש ספריית מוזיקה ענקית בעלת אלפי צלילים וקטעי סאונד שתוכלו לבחור מתוכם לטובת שימוש בסרטוני הוידאו שלכם. סרטוני וידאו הם כלי חזק מאוד באסטרטגיית פרסום בפייסבוק כאשר אחוזי הצפייה והמעורבות בהם תפסו תאוצה במהלך בשנתיים האחרונות בפייסבוק. כעת עם העדכון החדש של פייסבוק, תוכלו לייצר סרטון לעסק שלכם ולשלב בו קטע מוזיקה שמתאים לאווירת הסרטון וקהל היעד שלכם.

כניסה אל ספריית המוזיקה בפייסבוק לחצו כאן

תוכנות לעריכת סרטוני וידאו

סרטוני וידאו מגניבים עם אפקטים זה משהו שאנשים תמיד אוהבים לראות, במיוחד אם הם עשויים טוב. כפי שציינתי קודם סרטוני וידאו תופסים נפח רב בניוזפיד של גולש ממוצע בפייסבוק. תחשבו על זה רגע ותדמיינו את הניוזפיד שלכם, כמה סרטוני וידאו אתם רואים שם בממוצע? 

הפקת סרטון וידאו לפרסום בפייסבוק יכולה לדחוף עסק קדימה ולהפיק את המיטב מהקמפיינים תוך כדי עמידה בכל המטרות והיעדים שהצבתם לעסק הכנת הסרטון לא חייבת להיות מסובכת וגם אתם יכולים לערוך ולייצר סרטון מגניב לגמרי באורך של 15-30 שניות  דרך שימוש באחת מהתוכנות הבאות:

Filmora

תוכנה מעולה ליצירת סרטוני וידאו קלילים ומגניבים כולל ספריית אפקטים גדולה ואפשרויות מגוונות לעריכת הסרטון שלכם. השימוש בתוכנה כפוף בתשלום שנתי או תשלום חד פעמי לכל החיים.

Magisto

תוכנה נוספת מעולה שתאפשר לכם ליצור להפיק סרטוני וידאו מגניבים לפרסום העסק שלכם בהתאם לפלטפורמה שתבחרו. השימוש בתוכנה כפוף בעלות מינימלית של תשלום חודשי (2$-7$) שאותו תוכלו להחזיר לעסקים שאתם יוצרים עבורם את הסרטונים בקלות בעזרת תוצאות איכותיות יותר שתוכלו להביא ללקוח.

יש לכם שאלה?

מוזמנים להשאיר לי הודעה ואשמח לחזור אליכם

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.