האיחוד: פייסבוק מאחדת בין מנהל המודעות לפאוור אדיטור

פייסבוק מודיעה בימים האחרונים על עדכון משמעותי במערכת הפרסום שלה. 2 הכלים המרכזיים בתוכן מנהל המודעות והפאוור אדיטור הולכים להתאחד לתוך כלי אחד. בתקופה האחרונה שמנו לב לשינויים רבים אשר מאחדים בין אפשרויות שונות שניתן להשתמש במנהל המודעות של פייסבוק או בפאוור אדיטור. בעבר, 2 הכלים היו מנוהלים בנפרד, כאשר כל כלי היה בעל מספר יתרונות בולטים וחסרונות לעומת השני. בכלי הפאוור אדיטור ניתן היה לערוך לשכפל ולחדש קמפיינים רבים בקלות ועוד המנהל מודעות היה מעט מסורבל ויותר מותאם לעבודה פר קמפיין בודד ועריכה איטית יותר של הקמפיינים. שיווק ברשתות חברתיות הוא תהליך שתופס תאוצה בשנים האחרונות כאשר מפרסמים רבים מעבירים את תקציבי הפרסום שלהם לפייסבוק, לאינסטגרם וכמובן למנוע החיפוש המוביל בעולם גוגל.

היום, בעזרת השינויים הרבים והשדרוגים שמערכת הפרסום של פייסבוק עוברת, ניתן כבר לעבוד בקלות ובנוחות מתוך ממשק משתמש יחיד ונראה כי האיחוד של 2 הכלים המרכזיים של פייסבוק הוא בלתי נמנע.על פי "Social Pro Daily",  נכון להיום יש יותר מ-5 מיליון מפרסמים במערכת הפרסום של פייסבוק מדי חודש. איחוד 2 הכלים נועד על מנת לרכז למפרסמים בפייסבוק את הכל תחת מערכת פרסום אחת, במקום שיצטרכו לפנות לכלים שונים לבצע את אותה המטרה – שיווק בפייסבוק.

שימוש בטיוטות

אופציה חשובה שהייתה בשימוש למי שעבד דרך הפאוור אדיטור היא היכולת לעבוד על מסעום פרסום שונים ברמת הטיוטה וכך למעשה לבנות את כל הקמפיין מרמת האד סט עד לרמת הקופי עצמו של המודעות וכך להעלות את הכל. אלמנט זה ישאר ויקבל דגש במהלך האיחוד בין הפאוור אדיטור למנהל המודעות.

מקור יחיד לניתוח נתונים

כעת, כאשר תרצו לנתח את תוצאות הקמפיינים שלכם, תוכלו למצוא את הכל במסך אחד ולא תצטרכו לקפוץ בין כלי לבין כלי על מנת למצוא את הפרמטרים שמתאימים לכם לניתוח. אפשרויות הניתוח שקיימות כיום הן רבות והמגמה של פייסבוק רק הולכת ומשתדרגת בנושא.

פוסטים אחרונים
תחומי עניין בפייסבוק – פייסבוק (שוב) הסירו תחומי עניין מרכזיים, איך מטרגטים עכשיו?

תחומי עניין בפייסבוק – פייסבוק (שוב) הסירו תחומי עניין מרכזיים, איך מטרגטים עכשיו?

במאמר החדש שלי רציתי לשתף איתכם סוגיה שעולה בפני לא מעט בתקופה האחרונה (פברואר 2022) ולכן החלטתי לרכז ולשתף איתכם

קרא עוד ←
מה זה Product Market Fit? ולמה זה חשוב?

מה זה Product Market Fit? ולמה זה חשוב?

מה זה Product Market Fit ואיך חברות ישראליות כמו Waze ו-Elementor מצליחות ליישם אותו בצורה נפלאה כדי להפוך את המוצר

קרא עוד ←
איך לשמור על חשבון אינסטגרם מאובטח

איך לשמור על חשבון אינסטגרם מאובטח

איך לשמור על חשבון אינסטגרם בכמה צעדים פשוטים וחשובים שישמרו על האינסטגרם שלכם שמור, בטוח ומוגן מפני פריצות והאקרים

קרא עוד ←
סליקה שופיפיי – כל מה שצריך לדעת!

סליקה שופיפיי – כל מה שצריך לדעת!

סליקה שופיפיי – מחפשים את פתרון הסליקה בחנות שופיפיי שלכם? הגעתם למקום הנכון! רגע לפני שאתם מחליטים איך ועם מי

קרא עוד ←

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.