צ’ט + שידור חי משותף עם אורח: 2 פיצ’רים חדשים לפייסבוק LIVE

עדכון בתאריך 16/4/2020:
מחפשים כיצד לבצע שידור פייסבוק LVIE יחד עם משתתף נוסף? לצערי (אין לי מושג למה) פייסבוק הסירו את האפשרות להעלות שידור “לייב” משותף יחד עם אורח נוסף. כדי לבצע את השידור תצטרכו להשתמש במערכת צד שלישי שאותה תחבר לשידור LIVE בפייסבוק. אפליקציית ZOOM, שתפסה תאוצה מטורפת בעקבות משבר הקורונה, תאפשר לכם (בדמי תשלום) להעלות את השידור שלכם ישירות לפייסבוק “לייב”. תוכנה אחרת שתאפשר לכם לבצע שידורLIVE יחד עם משתתף נוסף ופיצ’רים מגניבים נוספים היא BeLive. יש להם מסלול חינמי בסיסי שיאפשר לכם להעלות עד כ-3 שידורים חיים יחד עם 2 אנשים בשידור אחד, במהלך פרק זמן של חודש. אופציה נוספת מעולה היא התוכנה OBS – התוכנה עצמה נראת קצת יותר מסורבלת אבל האמת שהיא נוחה ברגע שקולטים אותה. זוהי תוכנה לשידור Broadcasting שמאפשרת סנכרון לפייסבוק LIVE. לנוחיותכם צירפתי 3 סרטוני הדרכה ביוטיוב כיצד ניתן לחבר את מערכת OBS, BeLive וכמובן את האפליקציה של ZOOM.

מאמר מקורי

פייסבוק שיחררה בשבוע האחרון 2 עדכונים חדשים לשידורי פייסבוק “לייב”. פייסבוק ממשיכה לתת דגש חדש על סרטוני וידאו ושידורי “לייב” בפייסבוק ומשחררת מספר פיצ’רים חדשים אשר אמורים לשפר את כל חווית המולטימדיה בשידורי ה”לייב” שאנשים ועסקים מעלים, כל זה כחלק מהמגמה של פייסבוק להשתלטות על שידורי וידאו באינטרנט. פייסבוק מבינה כי שידורי ה”לייב” שלה תופסים תאוצה וכי המעורבות בין חברים בתוך השידור משמעותית ביותר ולכן מחליטה על שיפור היחסים בין הגולשים שצופים בשידור ובשדרוג נוסף שיכול להקל על הרבה משתמשים אשר אינם רוצים לעלות לשידור חי לבד וכל תהליך שיווק בפייסבוק

לייב משותף

העדכון הראשון החדש בשידורי פייסבוק “לייב” יאפשר לנו להזמין משתמש נוסף לשידור חי ביחד איתנו. עדכון זה יאפשר לגולשים ודפים עסקיים לנהל שידורים חיים בפייסבוק במתכונת משותפת שתקל על 2 המשתתפים בשידור ותגביר את המעורבות על ידי חיבור של גולשים ומשתמשים אחרים משני הצדדים שמשתתפים בשידור. ראיונות אחד על אחד, הרצאה משותפת, דיון פוליטי, תוכנית בישול משותפת, ועוד המון המון דוגמאות שעוד נראה בעתיד לפנינו יצוצו בשידורים המשותפים.

צ’ט משותף

אחד הדברים המרכזיים בשידור “לייב” בפייסבוק היא המעורבות והאינטראקציה בין משדר הסרטון לבין הגולשים הצופים בו בשידור חי. העדכון השני שפייסבוק מוציאים יאפשר לצופים בשידור חי ציבורי לשלוח צ’ט פרטי בתוך השידור עצמו, ולדון בנושא בשידור עם חבריו השונים. כך גולשים שמחוברים לאותו שידור יוכלו לפתוח ביניהם בשיחה בנוגע לשידור ולשתף את המחשבות ביניהם. מהלך זה נועד על מנת להגביר את המעורבות אף עוד יותר בשידורים החיים.

איך מעלים מישהו לשידור?

או קיי אז החלטתם שאתם רוצים להעלות שידור פייסבוק LIVE ביחד עם עוד מישהו. איך מבצעים את זה בפועל? ברגע שאתם עולים לשידור פייסבוק LIVE, חפשו באופציה של ההגדרות את האפשרות “להזמין חבר/ה לשידור”. שימו לב ששניתן להזמין לשידור רק גולשים שצופים כרגע בסרטון LIVE שלכם. פשוט לחצו על תמונת הפרופיל של הגולש שכרגע צופה בשידור שלכם שאותו תרצו להזמין לעלות לשידור ושלחו לו בקשה. המשתמש בצד השני יקבל התראה על כך שביקשתם לצרף אותו לשידור פייסבוק LIVE שלכם.

קרב הענקיות: Shopify VS WordPress

קרב הענקיות: Shopify VS WordPress

ברכות! החלטתם לקחת צעד אחד קדימה ולפתוח חנות אונליין עבור העסק שלכם. זהו צעד גדול וחשוב שצריך לעבור תהליכי הכנה

נובמבר הגדול: ימי הקניות הגדולים והמסקנה – אסטרטגיה מעל הכל!

נובמבר הגדול: ימי הקניות הגדולים והמסקנה – אסטרטגיה מעל הכל!

נובמבר הגדול וימי הקניות הגדולים מאחורינו וכולם מתחילים לסכם כמה מוצלחים היו הקמפיינים שלהם. או במילים אחרות כמה מכירות וכמה

חנות אונליין שופיפיי: 5 אפליקציות מומלצות לשנת 2019

חנות אונליין שופיפיי: 5 אפליקציות מומלצות לשנת 2019

אתם מנהלים חנות אונליין שופיפיי? מעולה ! הגעתם למקום הנכון כי במאמר הקרוב אני הולך לרכז לכם את 5 האפליקציות

הפסיכולוגיה של הצבעים

הפסיכולוגיה של הצבעים

כולנו אוהבים צבעים (טוב אולי לא כולנו אבל 99.9% כן). זה מתחיל עוד משלב הילדות בגן שכל אחד מאיתנו רוצה

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.