שיווק דיגיטלי – קהילות פייסבוק 2020

הדבר החם של 2020 קהילות פייסבוק

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים תשובה לשאלה בנושא שקשור לשיווק דיגיטלי? אני מניח שלא מעט. ואני גם די בטוח שהייתם שמחים להתייעץ עם מישהו או אפילו יותר מז'ה, עם קהילה שלמה פעילה ואינטראקטיבית! קהילות פייסבוק צברו תאוצה בשנתיים האחרונות בצורה משמעותית ובדיוק בגלל זה החלטתי לרכז עבורכם את 5 הקהילות המובילות בפייסבוק בעולמות שיווק דיגיטלי. האמת? לא היה לי קל לבחור ולכן גם הוספתי 2 קבוצות אקסטרה בסוף כטיפ נוסף למי שבאמת רוצה ללמוד על עולמות פנימיים יותר בתוך שיווק דיגיטלי.

קהילות פייסבוק – מקצעוני פרסום בדיגיטל

לטעמי, הקהילה המובילה והחזקה ביותר בעולמות השיווק דיגיטלי. הקבוצה מונה כיום מעל 30 אלף חברים, חלקם בעלי עסקים חלקם מפרסמים שעובדים בתחומים שונים של עולמות השיווק בדיגיטל. בקבוצה תוכלו להתייעץ על כל נושא שקשור לתחום של שיווק דיגיטלי, להתמקצע דרך וובינרים ומידע חדש שבעלי הקבוצה מקפידים לפרסם ולקבל ערך אמיתי מהקהילה. הקבוצה עצמה נקייה לחלוטין מספאם ומשיחות לא קשורות כך שאתם יכולים להסיר חשש מלבכם. חיפוש קצר בקבוצה כמעט בכל נושא יתן לכם מידע בסיסי לשאלה שאתם מחפשים (שמישהו כנראה נתקל בה גם בעבר) כך שיש לכם מאגר אחד ענק מרוכז עם תובנות של מיטב בעלי המקצוע בתחום!

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

אינסטגרם ישראל Instagram Israel Community

חיים באינסטגרם? מפרסמים את העסק שלכם באינסטגרם? רוצים לדעת איך להביא יותר עוקבים לחשבון אינסטגרם שלכם? מצאתם את הקהילה הכי בועטת וחדשנית בעולם השיווק באינסטגרם. כמעט 20 אלף חברים ישתפו איתכם טיפים, המלצות ותוכן סופר איכותי שעולה כל הזמן גם על ידי חברי הקהילה וגם על  ידי המנהלים, כך שתוכלו ללמוד ולהשתפר כל הזמן. קהילת אינסטגרם ישראל היא קבוצה פעילה בה יש שלל פעילויות שתוכלו להשתתף בהן שיגרמו לחשבון שלכם להשתדרג. אז אם יש לכם שאלה כלשהי או בעיה או שאתם רוצים ללמוד ספציפית יותר על שיווק באינסטגרם, זאת הקהילה עבורכם.

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

יזמי איקומרס בישראל eCom Israel- הקבוצה הרשמית

מנהלים חנות אונליין? מתמחים בעולמות אי-קומרס? ברוכים הבאים לקהילה המובילה בישראל לניהול ושיווק חנויות אונליין. מעל 13 אלף חברים יחד עם ים של רעיונות, טיפים המלצות וקייס סטאדי של בעלי חנויות עם ניסיון עשיר שיוכלו לתת לכם ערך אמיתי מחכה לכם בתוך הקהילה. גם קבוצה זו כמו 2 הקבוצות לפני כן מסוננת מספאם ופרסומים לא רלוונטיים כך שתוכלו באמת לקחת פעיל. כמעט כל שאלה שתרצו לפתור תוכלו למצוא בקהילת יזמי אי-קומרס בין אם זה במערכת ספציפית (שופיפיי, וורדפדס WIX וכו') בין אם זה בפלאגין שאתם מחפשים לשדרוג החנות ובין אם זה בכל שלב שמתחבר לעולמות האי-קומרס. מייסד הקבוצה David Popovich (ושאר המנהלים) מנהלים את הקבוצה בצורה מדהימה כך שתוכלו באמת להרגיש חלק מקהילה פעילה ואינטראקטיבית.

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

קהילות פייסבוק מקצועני הפרסום outbrain/taboola

הקהילה היחידה בישראל בתחום הנייטיב אדס עם כמעט 1,000 חברים. אם אתם עובדים עם מערכת הפרסום של אאוטבריין או טאבולה, זאת הקהילה עבורכם. יש לכם שאלה בנושא? מחפשים ללמוד עוד על אחת המערכות? קבוצה ממקודת וספציפית זו שמחה לעזור ולמקד אחד את השני כדי לייעל את הפרסום ולהגיע לתוצאות מקסימליות! גילוי נאות: קבוצת "מקצועני הפרסום outbrain/taboola" היא קהילה שאני בניתי והקמתי כך שחשוב לי לשמור על שקיפות בנושא. מוזמנים להצטרף באהבה 🙂

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

מקצועני האוטומציה

אם אינטגרומט וזאפייר הם 2 שמות שיושבים לכם על הלשון, הגעתם לקהילה שתפתור לכם את כל בעיות הזמן בחיים. אחד מהתחומים הכי מתפתחים וחדשים מעולמות שיווק דיגיטלי הוא "אוטומציה". שיפור תהליכים וזמן עבודה הם אבני יסוד עבור מקצעוני האוטומציה. אז אם חלמתם על תהליך אוטומטי בעסק שלכם ואתם לא בטוחים באיזה כלי להשתמש או איך לעשות זאת, הצטרפו לקהילה ותתחילו לשדרג את עצמכם עם ידע תכנים ו-5 אלף חברי קהילה שישמחו לעזור לכם!

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

התוכניסטים

אני יודע שאמרתי רק 5 קבוצות אבל לא הצלחתי לבחור ולכן הייתי חייב להכניס 2 קהילות אקסטרה כטיפ נוסף 🙂

כותבי תוכן? מחפשים מקום להשראה, למידה ויצירה? קהילת התוכניסטים היא המקום המושלם עבורכם. מייסד הקבוצה נאור נרקיס (ממובילי מחאת המילקי בשנת 2014) מוביל ומנהל את הקבוצה תוך כדי שמירה על איכות גבוהה וסינון תכנים שאינם מתאימים לקהילה. שוב, גם כאן כמו בשאר הקבוצות ששיתפתי עד כה, תוכלו למצוא כמעט כל נושא שקשור לעולמות התוכן כך שתוכלו לייעל ולשפר את העבודה שלכם כל הזמן!

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

החשדניסטים : קהילת יזמות עסקית & חברתית הגדולה בישראל 🇮🇱

זהו אני מבטיח שזאת קהילה אחרונה 🙂 קהילה זו מעט שונה משאר קהילות פייסבוק ששיתפתי עד כה כי היא קצת יוצאת דופן בצורת החשיבה שלה. עם מעל ל-13 אלף חברים בקבוצה, תוכלו לפתח את המחשבה העסקית שלכם ולעורר את יצר היזמות. מרבית התכנים מתחברים בצורה כזאת או אחרת לשיווק דיגיטלי ולכן גם החלטתי לצרף קהילה זו לרשימה המכובדת של קהילות פייסבוק מובילות בישראל.

להצטרפות לקהילה לחצו כאן

אודות המחבר

שיווק דיגיטלי - ניהול רשתות חברתיות - פרסום ושיווק בפייסבוק ואינסטגרם. ליווי וייעוץ מלא לעסקים כולל בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה לזירה הדיגיטלית.